ייצור רהיטים | דירה בכפ"ס הירוקה

March 14, 2016

דירה בכפ"ס הירוקה

 

פרטי הנגרות בדירה בוצעו ע"י "יוניק דברים מיוחדים" מאבן-יהודה ועוצבו ע"י אסף בק ואלי בר-אדון מ"יוניק דברים מיוחדים". בעלת הדירה, מעצבת גרפית במקצועה, שמה דגש על קו מנימליסטי וצבעים עדינים ויחד עם זאת רצתה לשבור את הצורות הגאומטריות המקובלות וליצור רהיטים מעוצבים שונים ויוצאי דופן. 

 

כל פרטי הנגרות יוצרו ועוצבו בבית המלאכה של "יוניק דברים מיוחדים" באבן-יהודה ועברו הליך צביעה בתנור בבית המלאכה. המעצב, אלי בר-אדון, תכנן את שידת הטלויזיה, לפי בקשת בעלת הדירה, כך שתתאים להצגת הפסלים אותם היא מפסלת. המטבח עוצב בסגנון מודרני, אליו צרפנו את אי המטבח, משטח עבודה עשוי פלטת אלון מבוקע ( עץ מלא ). אליו חוברה שידת מגרות, עשויה mdf צבוע. בפינה הלא מנוצלת במבואת הכניסה, נבנה ארון קיר המכסה את כל רוחבה וגובהה של הנישה. הארון, גם כן, עשוי mdf  צבוע לבן והפלטה העליונה מעץ אלון, ידיות חרוצות בדלתות הארון ( ידיות אינטגרליות ). 


משטח הכיור בשירותי חדר השינה של בני הזוג עשוי עץ מבוקע ותחתיו שידת אמבטיה תלויה. הלקוחה ביקשה ניצול מקסימלי של החלל הקטן, תוך שימת דגש על שמירת קו מינימליסטי ואסתטי. בשירותי האורחים נבנו מס' שידות mdf עם פלטת עץ אלון עליונה, בכולן נעשו ידיות אינטגרליות אשר בין היתר מקלות על מעבר חופשי בשטחים צרים ( בניגוד לידיות בולטות בהן קל להתקל ) הידית האינטגרלית יוצרת מראה נקי לרהיט, נוחה למגע ותפעול. 

 

חדר העבודה של בני הזוג בכפ"ס הירוקה, שילוב עץ מלא וmdf צבוע לבן, יוצר אווירה רגועה וסביבת עבודה נעימה. ארונות אחסון למספר גדול של קלסרים ושולחן עבודה מעץ אלון מבוקע, תחתיו שידת מגרות צבועה. 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts