מעבר מבית קרקע לדירה

מעבר מבית קרקע רחב מידות ומרובה חדרים ושטחי חוץ לדירה מרווחת וגבוהה במרכז העיר הפך להיות נפוץ מאוד בשנים האחרונות. מרבית העוברים הם זוגות בוגרים שהילדים עזבו את הבית לחיים עצמאיים משלהם ואין צורך יותר במספר החדרים הגדול.

זוגות אלה מחפשים עם המעבר גם חידוש באופיו של הבית וגיוון בסגנון, מבית כפרי עם ריהוט כבד לבית בעל אופי עירוני ומראה קליל ומודרני. אך עדיין מחפשים את המרחב לו היו רגילים, ובעיקר, הרבה מקום לכל החפצים שנאספו עם השנים.

מעבר כזה מאלץ להיפרד מחפצים רבים , אך ישנם רבים אחרים שמהם קשה להיפרד.

גם המטבח המרווח שאפיין את בית הקרקע הוא צורך שאינו נעלם עם המעבר , אלא להיפך , אביזרי הנוחות בעבודה במטבח המודרני רק מתרבים , השינוי בסגנון ­ לקליל ואוורירי ­מאפשר למקם בו את כל הפונקציות הנדרשות ­, אפילו בר יין שנכנס בשנים האחרונות לאירוח היומיומי של בני הזוג.

פינת האוכל מחוייבת להיות גדולה בסופי השבוע לצורך הארוחות המשותפות ,כדי להכיל את המשפחה שהתרחבה , אך גם לתת מענה ופתרון נוח , כדי שבמהלך השבוע יהווה פריט מיוחד ופיסולי נעים לעין. את הארוחות היומיומיות בוחרים רבים לאכול סביב אי המטבח ולכן חשוב שיהיה נח גם לישיבה וגם לעבודה. ויכיל מספר גדול של כסאות.

רבים בוחרים לבצע הרחבות למסדרונות על חשבון מקום בחדרים, כך נוצר מצב בו ניתן להפוך גם אותו לספריה או למקם בו מידוף ארוך. ברוב המסדרונות קיימות בעיות תאורה, ולכן מומלץ מאוד לתכנן פריט המשלב בתוכו גוף תאורה .

גם חדר השינה נדרש להיות מרווח מאוד, שיכיל ארונות רחבי מימדים, ושייתן אפשרויות שרות נוספות כמו פינת גיהוץ, צפייה נוחה בטלויזיה, וכמובן הרבה מקומות איחסון. במידה ואחד מבני הזוג עובד מהבית מסבים את אחד מחדרי השינה בדירה לחדר עבודה.

Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square